Základní informace

Úvodní stránka

 

 

 

10.2.2018

Kalendáře soutěží 2018

Nahlédněte do kalendářů FIA Central Rally Trophy 2018 a Mistrovství České republiky v rally 2018. Letošní 46. Rallye Český Krumlov je součástí obou těchto šampionátů.

9.2.2018

Opravdové zimní dobrodružství

The Winter Trial 2018 odstartoval o první únorové neděli u sídla automobilky BMW v německém Mnichově a dobrodružství napříč Evropou chtělo absolvovat 70 posádek z osmi různých zemí. Kromě bohatě zasněžených silnic na území Rakouska a Slovinska projeli účastníci hned v úvodu také Českou republikou, aby zdolali ...

6.2.2018

Col de Svatý Jan ovládla modrá alpinka

Atraktivním místem pro sledování letošního Winter Trialu byla rychlostní zkouška Col de Svatý Jan, kterou ČK motorsport zajišťoval ve spolupráci s týmem pořadatelů z ÚAMK Automotoklubu Rallye Český Krumlov. Nejrychlejší posádkou byli Nizozemci Yelmer Buurman a Nathalie van der Lof s Renaultem Alpine A 110.

29.1.2018

Zimní dálková rallye veteránů opět zavítá do České republiky

Zimní dobrodružství veteránů na čtyřech kolech s názvem The Winter Trial zavítá stejně jako před rokem do České republiky. Jedinou tuzemskou posádkou na startu osmnáctého ročníku této dálkové rallye budou Karel Mach a Jan Bláha se Škodou 130 RS ...

20.11.2017

Výsledky Autoklub MČR v Rally historických automobilů 2017

I posádky historických vozů mezi sebou letos soupeřily na vybraných soutěžích. Prohlédněte si výsledky Autoklub MČR v Rally historických automobilů podle jednotlivých kategorií. Rallye Český Krumlov se rovněž započítávala do hodnocení tohoto šampionátu.

15.11.2017

Výsledky TrueCam MČR v Rally 2017

V sobotu 18. listopadu proběhne v České Lípě vyhlášení výsledků TrueCam MČR v Rally 2017. Prohlédněte si výsledkové sestavy dle jednotlivých skupin a tříd. Letošní Rallye Český Krumlov byla samozřejmě součástí tohoto šampionátu.

14.11.2017

Výsledky FIA Central Rally Trophy 2017

Prohlédněte si konečné výsledky FIA Central Rally Trophy 2017. Úvodním podnikem tohoto šampionátu byla 45. Rallye Český Krumlov, která se odjela v polovině května. Šampionát obsahuje celkem šest závodů.

23.9.2017

Bunda Milwaukee od firmy CAST zahřeje Václava Hanzlíka

Aktualita 19: Tradičním partnerem Rallye Český Krumlov je soběnovská společnost CAST. Jihočeský prodejce značkového nářadí Milwaukee věnoval nejen věcné ceny pro nejúspěšnější posádky soutěže, ale připravil také hodnotnou výhru pro vylosovaného diváka, který ...

23.5.2017

7. RC Rallye Český Krumlov ovládl Zdeněk Klíma a zapsal se mezi vítěze tohoto závodu

RC Rallye - tisková informace 03: Zdeněk Klíma od samého začátku všem ukazoval, kdo bude králem sedmého ročníku RC Rallye Český Krumlov. Zvítězil hned v úvodní rychlostní zkoušce a nebýt Michala Perníka, který jako jediný vyhrál jednu rychlostní zkoušku ...

22.5.2017

Fotogalerie ze 45. Rallye Český Krumlov

Petr Skřivánek připravil svou fotogalerii ze 45. Rallye Český Krumlov, která zachycuje atmosféru jihočeské soutěže od startu až po slavnostní vyhlášení výsledků v Jelení zahradě pod českokrumlovským zámkem.

 

Partneři:
.......................................................

 


 

 

Média:
.......................................................

 

 

Partnerská města:
.......................................................