Základní informace

25.5.2016

Fotogalerie ze setkání jezdců na Holkově

Dnes se konalo na letním parketu na Holkově tradiční setkání jezdců, pořadatelů, fanoušků a příznivců Rallye Český Krumlov. Po prvním dnu seznamovacích jízd se řada posádek zastavila právě na Holkově, kde od 19.00 hodin bylo k dispozici občerstvení z pečených selat. Připravili jsme pro Vás několik fotografií.

24.5.2016

Letní parket na Holkově bude znovu hostit jezdce i fanoušky

Aktualita 04: Pořadatelé 44. Rallye Český Krumlov 2016 ve spolupráci s Letním parketem Holkov stejně jako v minulých letech připravili na středu 25. května tradiční setkání jezdců a příznivců rallye ještě před startem českokrumlovské soutěže.

24.5.2016

Rallye Český Krumlov znovu s rekordním počtem přihlášených

Tisková informace 03: V loňském roce se pořadatelé z ÚAMK Automotoklubu Rallye Český Krumlov a ČK motorsportu dočkali v součtu přihlášek čísla 116. A to je letos překonáno! Do oblíbené jihočeské soutěže se přihlásilo ...

23.5.2016

RC Rallye Český Krumlov má po uzávěrce přihlášek

Tisková informace RC 02: Dnešním dnem se uzavřel seznam přihlášených jezdců na 6. RC Rallye Český Krumlov. Do závodu se přihlásilo celkem šestnáct závodníků v nejrůznějších skupinách i kategoriích. Jezdce a jejich soutěžní vozy, které jsou zmenšené ...

22.5.2016

Časový harmonogram

Stáhněte si časový harmonogram soutěže, který vám přesně napoví, kdy se která rychlostní zkouška jede a v jakou dobu na ní budou soutěžní vozy.

20.5.2016

Prodej programů

Dnešním dnem jsme rozvezli na prodejní místa oficiální papírový program 44. Rallye Český Krumlov. Kde program seženete, zjistíte v následujícím seznamu prodejních míst.

20.5.2016

Obce na trase

Na následujících řádkách se můžete seznámit s městy, městysy a obcemi, které spolupracují s pořadateli Rallye Český Krumlov při tvorbě tras jednotlivých ročníků. Využíváme této příležitosti poděkovat vedení měst a obcí a jejich zastupitelům za pochopení a podporu, bez které by bylo uspořádání tak významné sportovní akce Jihočeského kraje ...

19.5.2016

Celková mapa + divácká místa

Připravili jsme pro vás celkovou mapu a divácká místa 44. Rallye Český Krumlov. U jednotlivých diváckých míst se vám zobrazí náhled diváckého místa včetně informací, nákresu, fotografií a videa. Na celkové mapě jsou divácké body označeny žlutým kolečkem.

19.5.2016

Seznam přihlášených posádek

Jaké posádky se přihlásily na 44. Rallye Český Krumlov? Odpověď naleznete v seznamu přihlášených, který jsme tradičně doplnili i o fotografie závodních vozů jednotlivých posádek. Vyberte si příslušný šampionát.

12.5.2016

Uzavírky komunikací

Konání 44. Rallye Český Krumlov 2016 s sebou přinese i uzavírky některých komunikací. Připravili jsme pro vás přehled uzavírek, aby jste se s nimi mohli včas seznámit. Rovněž Vás žádáme o bezpečné chování při letošním ročníku Rallye Český Krumlov, o součinnost s jednotlivými pořadateli na rychlostních zkouškách.

 

Partneři:
.......................................................

 


 

 

Média:
.......................................................

 

 

Partnerská města:
.......................................................