Rallye Český Krumlov dětem

Tisková zpráva - Rally dětem (13.05. 2019)

Rallye Český Krumlov dětem
Nechte děti nahlédnout do zákulisí rallyeového teamu

 

ÚAMK Automotoklub Rallye Český Krumlov pořádá ve dnech 17. a 18. května jednu z nejhezčích rallye v mistrovství České republiky. Vše o celé rallye se dozvíte na webu www.rallyekrumlov.cz. V jejím rámci proběhne i další dějství akce Rally dětem organizované týmem Vančík Motorsport s podporou MOL Česká republika a Samohýl Škoda Team. Nabízíme dětem návštěvu celého zázemí týmu Miroslava Jakeše a Martina Březíka a ukážeme jim všechno, co nemohou vidět zpoza bariér.


Nechte děti nahlédnout do zákulisí rallyeového teamu

 

V přibližně 50minutových blocích, kdy budou rallye vozy na trati, necháme děti mezi 6-14 lety nahlédnout do zákulisí chodu rallye teamu, přípravy vozu, seznámíme je s tím, co dělají mechanici a posádka před i při rallye, ukážeme jim bezpečnostní výbavu a budou si moci projít celé zázemí týmu včetně skladů, dílen a cateringu. Vysvětlíme jim, kdy se používají jaké pneumatiky, jak se pečuje o vůz během rallye a co všechno lze během rallye v servisu opravit.

 

Součástí exkurze bude i malý nesoutěžní kvíz ze znalostí zásad bezpečnosti provozu na silnicích, bezpečnostních zásad při rallye a technických znalostí. Na památku dostanou účastníci drobné upomínky. Průvodcem bude dětem Kateřina Trojanová, bývalá rallye pilotka a trojnásobná nositelka Ceny Elišky Junkové. Fotografie z akce zveřejníme na facebooku.

 

Exkurze budou probíhat v přibližně padesátiminutových blocích, které jsou naplánovány tak, aby je bylo možné spojit s návštěvou českobudějovické rychlostní zkoušky. Vše tedy proběhne na výstavišti v Českých Budějovicích, hledejte stan, loga a vlajky Rally dětem. Začneme v pátek 17. května ve 14:25 hodin autogramiádou posádek Jakeš-Machů a Březík-Omelka. Exkurze pak budou začínat ve 14:40, 17:00 a 18:50. V sobotu 18. května proběhnou dva bloky ve 12:00 a 13:50.

 

Přihlásit se lze na e-mailu rallydetem@seznam.cz do čtvrtka 16. května do půlnoci ve formátu jméno dítěte/věk/čas exkurze/mobilní telefon. Opozdilci se mohou hlásit i v pátek a sobotu prostřednictvím SMS ve stejném formátu na mobil 607 570 505.

 

Těšíme se na vás a doufáme, že se dětem bude akce líbit.

 

Partneři:
.......................................................

 


 

 

Média:
.......................................................

 

 

Partnerská města:
.......................................................