csen

Fotosoutěž

Ředitelství Rallye Český Krumlov vyhlašuje tradiční fotosoutěž na téma

Příprava a průběh 49. Rallye Český Krumlov 2022

Vypsány jsou kategorie PROFI pro držitele novinářských vest a AMATÉR pro fotografy z řad diváků.

Digitální fotografie (rozlišení alespoň 2000 x 1333 pixelů, formát JPEG, maximálně 5 snímků od každého autora) zasílejte na adresu . Termín uzávěrky příjmu soutěžních snímků je 31. 7. 2022.

Pro registraci povedené momentky do fotosoutěže můžete využít také sociální sítě. Vybraný záběr stačí třeba už během konání rallye nahrát veřejně na svůj facebookový nebo instagramový profil a označit ho hashtagem #fotosoutezRCK.

Výsledky fotosoutěže budou zveřejněny na těchto webových stránkách.

Všem přejeme dobré světlo a pohotový prst na spoušti!

Podmínky fotosoutěže

Zaslané fotografie se stávají majetkem pořadatele. Ten je může volně použít v rámci vyhodnocení ročníku 2022 či přípravě a propagaci ročníků následujících.

Ceny

  • Vítěz kategorie PROFI: 500 Kč
  • Vítěz kategorie AMATÉR: 500 Kč

Výsledky fotosoutěže 48. Rallye Český Krumlov 2021

Během 48. Rallye Český Krumlov 2021 byla pro amatérské i akreditované fotografy vyhlášena tradiční fotosoutěž. V kategorii AMATÉR se sešlo celkem 45 soutěžních snímků od desítky fotografů. Porota složená z členů organizačního výboru jihočeského podniku se rozhodla jako vítěze vyhlásit noční fotku od Václava Kahovce, na které je zachyceno Mitsubishi Lancer EVO IX Martina Šikla. Autor snímku získal finanční odměnu 500 Kč.

Porota navíc ocenila snímek Fordu Focus RS WRC Václava Pecha, který míří na start první klasické rychlostní zkoušky. Tuto fotografii zaslal Marek Musil a získal propagační předměty Rallye Český Krumlov.

V kategorii PROFI, která je určena akreditovaným fotografům, byl vybrán snímek Michala Pavlíčka s Fordem Escort RS 1600. Momentku do fotosoutěže zaslal Jan Šmerda a získal hlavní cenu 500 Kč.

Vítěz kategorie AMATÉR – Václav Kahovec
Oceněná fotografie v kategori AMATÉR – Marek Musil
Vítěz kategorie PROFI – Jan Šmerda