csen

Flash info

RT @Nese3l: 48. Rallye Český Krumlov 2021 - Petr @Nese3l - Jura Černoch, Porsche 997 GT3 https://t.co/tROP9dT05E prostřednictvím @YouTube #…

25. 11. 2021 v 19:26

Závěrečná RZ Malonty - nejrychlejší čas v RZ je 12:17,8. Tohoto času dosáhli na více než 25 kilometrech rychlostní zkoušky jak Václav Pech, tak Jan Kopecký! Na desetinu sekundy shodný čas ... #RallyeCeskyKrumlov

14. 11. 2021 v 13:10

Libor Kotrmon s Janem Krečmanem museli odstavit svůj nádherný a na průběžně druhém místě jedoucí Ford Escort RS Cosworth před RZ 11 kvůli závadě spojky. #RallyeCeskyKrumlov

14. 11. 2021 v 12:57

Druhé průjezdy RZ Kohout jsou rychlejší než první. Václav Pech zajel opět nejrychlejší čas a navýšil náskok na Jana Kopeckého na 3,5 vteřiny. #RallyeCeskyKrumlov

14. 11. 2021 v 12:25

Tomáš Enge vyhrál dvě úvodní rychlostní zkoušky nedělní etapy a v historických automobilech se posunul na průběžně bronzovou příčku. V průběžném vedení je stále Miroslav Janota #RallyeCeskyKrumlov

14. 11. 2021 v 10:38

Václav Pech byl nejrychlejší i na prvních Malontech a dostal se tak do průběžného vedení 48. Rallye Český Krumlov 2021! Ještě ale není nic rozhodnuto, boj o celkové prvenství bude pokračovat při druhých průjezdech RZ! #RallyeCeskyKrumlov

14. 11. 2021 v 09:17

Václav Pech s Fordem Focus WRC vyhrál první nedělní Kohout a stáhl náskok Jana Kopeckého na pouhých 1,9 vteřiny. Souboj o celkové vítězství v Krumlově pokračuje i dnes! #RallyeCeskyKrumlov

14. 11. 2021 v 08:33

Nedělní etapa 48. Rallye Český Krumlov má na programu 4 rychlostní zkoušky, úvodní Kohout startuje v 8:20. Na Kohoutu je před startem mlha. Po nich se pojedou legendární Malonty. #RallyeCeskyKrumlov

14. 11. 2021 v 08:12

Miroslav Janota s Petrem Novákem, startující s Opel Kadett Coupe, nejrychlejšími v hodnocení historických automobilů. #RallyeCeskyKrumlov

13. 11. 2021 v 19:29

Jan Kopecký s Janem Hlouškem - vítězové první etapy 48. Rallye Český Krumlov. Václav Pech závěrečnou RZ sice vyhrál, ale na Jana Kopeckého to nestačilo. Jan Černý přenocuje na třetím místě. #RallyeCeskyKrumlov

13. 11. 2021 v 17:39

Jan Kopecký vyhrál i RZ 7 (Rožmberk 2) a navyšuje tak náskok ve vedení 48. Rallye Český Krumlov nad Václavem Pechem. #RallyeCeskyKrumlov

13. 11. 2021 v 16:47

RZ 7 - Rožmberk 2 je zastavena z důvodu havárie startovního čísla 9 a 14. #RallyeCeskyKrumlov

13. 11. 2021 v 16:45

Opět změna na čele! Po RZ 6 jde do vedení Jan Kopecký. Bude změna i na další RZ, kterou bude právě startující Rožmberk? Sledujte výsledky 48. Rallye Český Krumlov 2021. #RallyeCeskyKrumlov

13. 11. 2021 v 16:23

Václav Pech startující s Fordem Focus WRC vyhrál super RZ v MOL Rallye Aréně a posouvá se po RZ 5 do průběžného čela 48. Rallye Český Krumlov. Druhý Jan Kopecký však ztrácí pouhých 0,2 vteřiny! #RallyeCeskyKrumlov

13. 11. 2021 v 14:44

Václav Pech zavelel k útoku a byl nejrychlejší na RZ 4 - Ján. Druhý v tomto měřeném úseku Jan Kopecký zůstává i nadále v čele závodu. Vedoucí dvojice se drží s malou ztrátou třetí Jan Černý. #RallyeCeskyKrumlov

13. 11. 2021 v 14:00

Jan Kopecký vyhrál i třetí rychlostní zkoušku, navýšil své průběžné vedení na 2,6 vteřiny, Václav Pech zajel v erzetě třetí čas, průběžně ale zůstává druhý, třetí je Jan Černý. #RallyeCeskyKrumlov

13. 11. 2021 v 13:00

Jan Kopecký "vrátil úder" Václavovi Pechovi. Na RZ 2 zajel nejrychlejší čas a s náskokem 1,2 vteřiny jde do čela 48. Rallye Český Krumlov 2021. #RallyeCeskyKrumlov

13. 11. 2021 v 12:15

Na úvodní páteční RZ žádná z posádek neodstoupila, tedy se na ně můžete těšit i dnes. V půl dvanácté začnou přijíždět soutěžní automobily na startovní rampu v Jelení zahradě v Českém Krumlově a pak se vydají na RZ Rožmitál. #RallyeCeskyKrumlov

13. 11. 2021 v 09:29

Václav Pech a Petr Uhel s Fordem Focus WRC nejrychlejší na prologu 48. Rallye Český Krumlov. 1,5 vteřiny za ním dojeli druzí Jan Kopecký s Janem Hlouškem, třetí pak přenocují Miroslav Jakeš s Petrem Machů. #RallyeCeskyKrumlov

12. 11. 2021 v 19:12

Mirek Janota se poučil z chyby na shakedownu, kdy kromě roztrženého balíku slámy poškodil i svůj Opel Kadett GT/E, a s náskokem 2,1 sekundy před Martinem Klepáčem vyhrál městskou erzetu mezi historiky. Třetí dojel Tomáš Enge (+6,3 s). @engeracing #RallyeCeskyKrumlov

12. 11. 2021 v 18:40

Ještě před startem 48. Rallye Český Krumlov proběhla tisková konference, které se zúčastnily posádky z průběžného čela šampionátu. Přítomní jezdci i spolujezdci se shodli na tom, že letošní Krumlov bude vzhledem k podzimnímu sychravému počasí velice těžký. #RallyeCeskyKrumlov

12. 11. 2021 v 17:49

Do 48. Rallye Český Krumlov bylo převzato 49 posádek v rámci SONAX Mistrovství České republiky v rally a 22 posádek v hodnocení kategorie historických automobilů. Startovní pole doplní 8 legend. #RallyeCeskyKrumlov

12. 11. 2021 v 16:42

V 11:30 začnou na Výstavišti v Českých Budějovicích administrativní a technické přejímky. Od 14:00 do 16:00 bude na trati v MOL Rallye Aréně probíhat shakedown. Na něm pojedou soutěžní vozy v závodním tempu ještě před samotným startem závodu. #RallyeCeskyKrumlov

12. 11. 2021 v 10:46

Do českokrumlovské rallye se v netradičním podzimním termínu přihlásil slušný počet 86 posádek, mezi kterými nechybí ani šampioni sezony 2021 Jan Kopecký a @JanHlousekRally. Dalších osm posádek se představí v rámci exhibiční XIII. Rallye Legendy Show. #RallyeCeskyKrumlov

7. 11. 2021 v 00:43